Blog

arrow_back wróć do listy wpisów

Systemy oczyszczania powietrza

access_time 2 Listopada 2017 14:19

Technologia AEON Blue® stosowana w oczyszczaczach powietrza IDEAL serii AP to 6-stopniowy system oczyszczania powietrza. Filtruje prawie 100% najmniejszych cząstek i patogenicznych zarodków zanim dotrą one do naszych dróg oddechowych. Dodatkowo, czyste powietrze może być wzbogacone o ujemne jony. Oczyszczone i zjonizowane powietrze jest prostym i naturalnym sposobem zachowania zdrowia i świeżości. Tak, jak w najlepszym, naturalnym otoczeniu.

 

PlasmaWave™

Jonizer do aktywnego oczyszczania powietrza bez szkodliwej emisji ozonu. Układ plazmowy wytwarza w oczyszczanym powietrzu miliony ujemnie naładowanych jonów. To optymalizuje równowagę pomiędzy ujemnymi, a dodatnimi jonami i powoduje:

  1. Witalizację - wzrost energii, stymulacja metabolizmu i systemu immunologicznego.
  2. Oczyszczanie - ujemnie naładowane jony niszczą zawarte w powietrzu szkodliwe substancje (bakterie i zarodniki pleśni). Poza tym, nawet najdrobniejsze cząstki (<0.3 μm) sczepiają się ze sobą pod wpływem ładunku elektrostatycznego i dzięki temu są wychwytywane przez filtr HEPA. 

 

OptiFlow

Wychwytuje nawet oddalone cząstki pyłu lub dymu i optymalnie rozprowadza świeże powietrze w pomieszczeniu.
 

Filtr wstępny  

Wychwytuje większe cząstki, takie jak pył, włosy i sierść zwierzęcą zwiększając żywotność filtra HEPA.
 

Filtr drobnego pyłu HEPA

Jest to bardzo skuteczny filtr wychwytujący z powietrza do 99,97% drobnego pyłu i ultramałych cząstek o wymiarach do 0,3 mikrona. Filtr usuwa skutecznie pleśń, bakterie, wirusy, pyłki, drobiny pyłu, mikroorganizmy i alergeny.
 

Filtr z aktywnego węgla

Skutecznie i trwale absorbuje zapachy, dym tytoniowy i lotne związki organiczne (LZO), takie jak chemikalia, formaldehyd itp.


CleanCel™

Cała kaseta filtracyjna wraz z filtrem wstępnym są pokryte opatentowaną powłoką antybakteryjną CleanCel™, która zapobiega rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za wytwarzanie brzydkich zapachów, pleśni oraz grzybów.

arrow_drop_up